Cosmopark Hakkında

Cosmopark Estetik’le Profesyonel Hizmet

cosmoparkCosmopark Estetik, İstanbul’da Beşiktaş’ta hizmet vermeye başlamıştır. Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, tüm estetik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.
Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Cosmopark’ta hijyenik,şık atmosferinde güleryüzlü hizmet alabilirsiniz.

1994′den Bu Yana Beşiktaş’ta…

cosmoparkGüzeliğinizle ilgili konuları şansa bırakmayın uzman ellerimize bırakın.

deneyimli ekibi, son teknoloji ürünü ekipmanları ve uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.

En Son & Teknoloji Hizmetinizde!

cosmopark
Beşiktaş’ta hizmete giren Cosmopark Estetik ile yatırımlarına devam eden Cosmopark, Türkiye’de yüksek bir ivme ile gelişen estetik sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Estetik sektörü dışında Yeni Evren Eğitim Kursları ile de meslek edindirmeye devam ediyor.

Cosmopark’ta Sunulan Hizmetler

EpilasyonPower PlatePower RapKarbon MaskeKalıcı MakyajGöğüs BakımıYağ YakmaDiyetisyenAWTAltın MaskeEricson LaboratoireDr. MuradSorissa (Kavitasyon)İpek KirpikSaç OzonuOzon TerapiPRP TedavisiKlasik MakyajSelülit MasajıOksijen Tedavi Vücut – YüzProtez TırnakEl Ayak Spa BakımKlasik MasajAyak OzonuLeke Bakımı DermarollerAWT Genital ve Göğüs UygulamasıMora Sigarayı Bırakma Tedavisi

Merkez 1

Sinanpaşa Mahallesi Köyiçi Caddesi No:19 Beşiktaş / İstanbul

0212 236 23 23

cosmopark harita adres

Merkez 2

Ihlamurdere Cd. Ihlamur Saray Apt. No:41/3 Beşiktaş / İstanbul

0212 227 84 18
0212 259 70 75

0212 327 66 11
0212 327 66 77

cosmopark adres şube 2