Cosmopark İçin Ne Dediler?

Leyla ES

Mükemmel ve güleryüzlü bir hizmet anlayışı. Bir güzellik salonundan çok daha ötesi. paketlere yazılırken çok tereddüdüm olmuştu ama şimdi vaktim olsa da her hizmetten faydalansam diyorum

Leyla ES

Pınar Tezcan

Kız kardeşim ile birlikte geliyoruz. Beşiktaşa ulaşım kolay olduğu için seçmiştik en başta ama tam istediğim gibi oldu seanslardan 1 ay sonra. kardeşim de power plate hizmeti ben ise epilasyon hizmeti alıyorum. Gayet memnunuz.


Ela Aydoğan

Seanslarım çok iyi geçiyor.Hizmetlerden memnun kalıyorum. Hiçbir sorun yok. Tüylerimde azalma var. Aysel Hanım sağolsun çok ilgileniyor.


Hazal Paçakman

Cosmopark hizmetlerinden çok memnun kaldım. Aysel Hanım çok iyi bir uzman. Bundan sonraki seanslarıma onunla devam etmek isterim.


Yeliz Dağdelen

Annemle birlikte Cosmopark'a geliyorum. Cilt bakımı hizmetinden yararlanıyorum. Seanslarımdan çok memnun kaldım. Uzmanım çok iyiydi.


Pınar Esen

Cosmopark ile 2012 yılının Eylül ayında tanıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine merkezlerine gittiğimde tavsiyenin doğru olduğunu içeriye girdiğimde gördüm. Karşılamalarındaki ilk adımın doğru olduğunu düşündüm. Cosmopark çalışanları birbirinden güzel, ilgili ve de kibar. Yaptığımız görüşme neticesinde Cosmopark’ta epilasyon hizmeti almaya karar verdim ve seanslarıma başladık. Tereddütlerim vardı; çünkü tüylerimin kızıl bir yapısı vardı. Seanslarda kullanılan son sistem cihazlarla uygulamada başarı olarak iyi bir sonuç elde ettim. Beklentim ilk seansımda dahi gözle gçrülür durumdaydı.Epilasyon uzmanı Fatoş Hanım ilk seansımdaki yaklaşımı ile kafamdaki soruları tamamen cevaplandırmış oldu. Epilasyon’da genelde acıdığı ile ilgili duyumlar alırdım. Abartıldığı gibi bir şey değilmiş, insan kurtulacağı bir şey için buna katlanmaz mı 🙂 Uzmanım seans çıkışında yapmam gerekenleri tek tek anlattı. Güneş koruyucu kullanmamı ve bir gün boyunca duş almamam gerektiğinden bahsetti. Ödeme seçenekleri çok rahatlatıcı. Benim çalıştığım banka haricinde tüm postlar mevcuttu. Ve taksit seçeneği çok önemli ve güzel birçok yerde taksit seçeneği bulunmuyor. Bugün Cosmopark ailesi ile tanışmam bir yıla yakın süre oldu. Artık sadece seanslarım için gitmiyordum. Çünkü muhteşem manzaralı teraslarında sohbetleri eşliğinde kahve içtiğim güzel dostluklar kazanmıştım. Beşiktaş’ta oturduğumdan dolayı zaman zaman merkezin önünden geçiryordum. Birgün merkezinden önünden geçerken kendisi de benim gibi bankacı olan yakın bir iş dostum Elif ile birlikteydik. Gel seninle bir kahve içelim, terasları çok güzel dedim. Ve çıktık kahveler içilirken sohbet ettik. Meğer Elif’inde nelere ihtiyacı varmış 🙂 Elif için cilt bakımı uygulaması alarak Cosmopark’tan ayrıldık.


Dilay Özkaya

Şimdiye dek sorun yaşamadığım tek merkez Cosmopark. Çalışanları çok anlayışlı ve de işlerinde iyiler.