Dermaroller

dermarolling-face1MİKRO İĞNELER İLE CİLDİNİZİ GENÇLEŞTİRİN

Dermaroller ile cilt bakımı yeni bir boyut kazandı. Dermal Roller üstündeki iğneler sayesinde cildin alt tabakası olan dermisi uyararak çatlaklara, yara ve yanık izlerine, selülite, akne izlerine, saç dökülmesine ve kırışıklıklara köklü bir çözüm getiriyor.

Bütün bunların yanı sıra gözaltı morluk ve torbalarına çözüm olarak nitelendiriliyor Dermal Roller

DERMAROLLER NEDİR?

Dönen bir başlık üzerinde, mikro düzeyde hazırlanmış ve simetrik olarak yerleştirilmiş üzerinde iğnelerin olduğu bir araçtır. Tedavi, özel olarak hazırlanan bu iğnelerin farklı açılarla hedeflenen bölge üzerinden geçerek ciltte mikro kanallar açmasını esas alır.

Cilde zarar vermeden yara iyileştirme mekanizmasını (kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimi) uyararak, akne (sivilce) izlerinden geniş gözeneklere, yoğun saç dökülmesinden cilt çatlaklarının giderilmesine ayrıca göz altı torbaları ve morlukları, yanık skarları, cilt lekelerine kadar pek çok alanda oldukça büyük başarı sağlar.

Dünyaca kabul görmüş, ağrısız ameliyatsız tedavi yöntemi olan Dermal Roller tüm vücutta güvenle kullanılabilir.

DERMAROLLER’IN CİLT GENÇLEŞTİRMEDE AVANTAJLARI NELERDİR?

69c704e88a8737b7c87dd39d8c94d296· Vücudun her bölgesinde; yüz boyun sırt ve saç derisinde bile uygulanabilir
· Yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanır
· Birçok tedaviye göre oldukça ucuzdur
· İsteğe göre lokal anestezik krem uygulaması yapılabilir
· İşlemden sonra herhangi bir ağrı yoktur
· Kalıcı bir deri hasarı oluşturmaz
· Güvenle istenilen sonuçlar elde edilene kadar tekrarlanabilir
· Lazerle soyulmuş cilde uygulanabilir
· Klinik olarak test edilmiştir.
· Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.
Yaratıcı bir intradermal iletim sistemi; aktif kozmetik bileşenler daha derin dermis katmanlarına nüfuz eder ve yara tedavi prosedürünü indükleyerek kollajen üretimini harekete geçirir. Uygulamaya göre cildin derinliklerine daha etkin biçimde ulaşabilirler. Diskli delme diğer cilt yenileme tekniklerinde olduğu gibi sağlıklı epidermiyi yok etmez ve minimum bir dermal zarar verir. Epidermi bozulmamış kaldığından iyileşme süresi çok hızlıdır.

Diskli delme, laser tedavisine uygun olmayan veya riski düşük daha az invazif olan bir yöntem arzulayan hastalarda laserli cilt yenilemeye bir alternatif olabilir. Geleneksel tedaviler sıklıkla kimyasal soyma (peeling) ve laserli cilt yenileme gibi pahalı ve yüksek oranda invazif yöntemler içerirler. Bu yöntemler zaman zaman çelişkili veya hayal kırıklığı yaratan sonuçlar üretir. Diskli delme daha güvenli bir alternatiftir ve kırışıklığa, sivilce izine, pigment ve deride çatlaklara iyi gelir. Silindir 5-10 dakikalık bir süre içinde aktif bileşenlerin nüfuz etmesinin önündeki asıl engel olan cilt epidermine derinlemesine 500,000’den fazla kanal açar. Cilt bakım ürünlerindeki aktif bileşenler, ürünleri sadece lokal olarak uygulamaya göre cildin derinliklerine daha etkin biçimde ulaşabilirler. Diskli delme diğer cilt yenileme tekniklerinde olduğu gibi sağlıklı epidermiyi yok etmez ve minimum bir dermal zarar verir. Epidermi bozulmamış kaldığından iyileşme süresi çok hızlıdır. Doğal kollajenleşmeyi sağlayacak olan daha fazla kollajen oluşumu da mümkün olur bunun sonucunda.

Dermaroller uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya randevu almak için bize  0212 236 23 23 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. 

 

Roller-Kullanim-9