Ericson Labarotoire

Ericson Labarotoire Nedir?
Bugün dünyada, hertürlü cilttipine uyarlanabilen 13 farklı yüz bakımı ve 8 farklı vücut bakımı ile dünyada 65 ülkede temsil edilen bir markadır.
Ericson Labarotoire Neden Önemlidir?
Ericson labarotoire ürünleri uzman araştırma ünitelerinde özel formüllerle geliştirilen cilt bakımı ürünlerini piyasaya süren sekiz fransız laboratuarı tarafından üretilmektedir. uluslararası birkişi labaratuarı (expertise labaratory) ile imzalanan bir anlaşma gereğince, formillerimiz sürekli olarak etki ve güvenlik testlerinden geçmektedir.
Ne Yapmak Lazım?
Merkezimizde; cildin oksijen alımımı sağlamasının yanı sıra, hücre yenilenmesini harekete geçirerek cildin toparlanmasına yardımcı olan ve bu etkisini uzun süre koruyan bakımlarla, cildinize zarar vermeden ölü hücrelerden kurtulmanız ve evde kullandığınız kremlerin etkisini arttırmanıza yardımcı olan meyve asidi içerikli peelingler ve cildin yenilenmesine yardım ederken elastikiyetini arttırmaya,çizgi ve kırışıklıkların görümünü azaltmaya da destek veren medical dermokozmetik ürünlerimiz ile çeşitli kürler uygulanmaktadır.