Mora Sigarayı Bırakma Tedavisi

 

Mora Sigarayı Bırakma TedavisiMORA TERAPİ
İçtiğiniz sigaradan alınan elektromanyetik titreşimlerin biorezonans yöntemiyle vücuttan silinmesi işlemidir. Biorezonans birbirinin ayna görüntüsü-tersi olan iki titreşimin birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkılarak geliştirilmiştir. Bu tedavi bağımlılıklarda kullanıldığında fiziksel bağımlılık üzerinde etkili olmakta ve bağımlılık yapan maddeye ihtiyaç belirgin olarak azalmaktadır.

ETKİSİ NASIL OLUR ?
Mora-Terapi seansının sonucu sigara içme isteğinizin terapinin hemen sonrasında hissedeceğiniz şekilde ve kalıcı olarak azalmasıdır. Tedavi sonrası sigara eskisi gibi zevk vermez hale gelecektir. Yapılan işlem bir yandan da tütünün içinde bulunan ve vücudunuzda birikmiş olan zehirli maddelerin vücudunuzdan hızla atılmasını sağlayacaktır.Nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı sürece kalıcıdır.

TERAPİYE GELMEDEN ÖNCE
Bırakma zamanınızı işlerinizin anormal derecede yoğun olduğu ve anormal bir stresin hakim olduğu bir zamana denk getirmeyiniz. Bayan iseniz regl döneminin hemen öncesine gelmemesine özen gösteriniz. Gelmeden önce sigarayı azaltmayınız.Yarım günlük bırakmalar yapmayınız. Kendinizi denemeye kalkmayınız. Eskiden içtiğiniz kadar içiniz. Son akşam alkol almayınız. Sigarayı bırakma gününün öncesi akşam (mümkünse birkaç gün öncesinden itibaren) alkol almayınız. Son 24 saat kahve içmeyiniz. Bir gün öncesinden itibaren bol sıvı almaya başlayınız. Sigara içmeye devam ediniz. Randevunuza giderken yanınızda genellikle içtiğiniz marka sigaradan son iki tane kalmasına dikkat ediniz.

MORA TERAPİ UYGULAMASI
Adım 1: Uygulama öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz. Uygulamanın hemen öncesinde yarısını içeceğiniz ve küçük özel bir cam tüp içine söndüreceğiniz iki adet sigarayı kullanacağız.Terapi esnasında son içtiğiniz sigaralar kullanılacak, yani biorezonans ile frekans temizliği, son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemlidir. Mora terapi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde cihazın elektrotları olacak. Ayaklarınız özel iletken plakalara basıyor olacak. Alnınızda ise bir başka elektrot sarılı bulunacak. Uygulama 45 – 50 dakika arası sürecek ve bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız, hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir.
Adım 2: Sigara bırakma tedavisinde de sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar bir etil alkol – tuzlu su karışımına verilecek. Başka bir söyleyişle küçük bir şişe içindeki bu sıvı elektro – homeopatik yüklemeye tabi tutulacak. Homeopatik sıvı tedavinin devamında, evde kullanılacak. Gün içinde zaman zaman (ihtiyaç duyulduğunda) dil altına damlatılacak.
Adım 3: Homeopatik sıvıya benzer şekilde tedavinin devamı için bir de çip kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir betafix (bant) yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edecek. Çip sudan etkilenmeyeceği için vücudunuza çip takılıyken banyo yapabilirsiniz.

TERAPİDEN SONRA

Vücudunuzdaki temizlenmeyi kolaylaştırmak açısından özellikle ilk 10 gün boyunca bolca su içmenizi öneriyoruz. Günde minimum 3 litre su içmek tedavi etkinliği açısından da çok çok önemlidir. Unutmayın ki vücudunuzu ne kadar çabuk temizlerseniz o kadar çabuk rahatlayacaksınız. Bol su içme gerekliliği, bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir. Seans sonrası ilk iki gün temizlenmenin en zorlu olduğu dönemdir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Bu günlerde alkol alınmaması, düzenli kullandığınız ilaçlar dışında ilaç kullanılmaması, vücudu zorlayacak fiziksel aktivitelerden kaçınılması ve dinlenme önerilir. Vücudunuzdan atılmaya çalışılan toksinlerin önemli bir atılım yeri de kişinin cildidir. İlk birkaç gün banyoda biraz daha fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak, cilt yoluyla atılıma yardımcı olacaktır.

YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Mora Yöntemi çok uzun yıllardır sigarayı bıraktırma tedavisinde kullanılmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir ciddi bir yan etki raporlanmamıştır. Ancak sigara tedavisinin ikincil etkisi olan toksinlerden temizlenme sahfasında, kişilerin özellikle detoks ilgili uyarılara uymaması durumunda halsizlik, bitkinlik, uyuşukluk, baş ağrısı bulantı, terleme gibi şikayetler yaşanabildiği gözlemlenmiştir.

YASAL UYARI

MORA T.C. Sağlık Bakanlığından ”Sınıf 2a Tıbbi Tedavi Cihazı” onayı almış bir tedavi cihazı”dır. Biorezonans yönteminin sigara bırakma konusunda kullanımının etkileriyle ilgili olarak şu anda yayınlanmış bir bilimsel çalışma bulunmamaktadır. Bu sebeple sigara bırakma konusunda yapılan biorezonans uygulaması bir ”tıbbi tedavi” değildir, bunu tamamlayıcı nitelikte değerlendirilmelidir.

MORA TERAPİ KİMLERE UYGULANMAZ ?

Mora Terapi, kalp pili taşıyanlara, kalbinde stend olanlara, epilepsi hastalarına,ve hamile döneminde önerilmez. Bunun dışındaki herhangi bir sağlık problemi, uygulama için engel değildir.