HYDRA FACIAL


Hydra Facial özellikle vücudumuzun üst bölgelerinde,  doğal nemini ve esnekliğini kaybeden cildin leke, sivilce ve yapısal bozukluğunun giderilmesi ile ilgili kullanılan bir yöntemdir. Yüz ve boyun bölgesi özellikle uygulama yapılan alanlardır. Cildiniz nemliliğine kavuşurken antioksidan korumaya sahip olur.


 


Hydra Facial Hangi Durumlarda Kullanılır?


Tıkanmış ve büyümüş gözeneklerde, siyah noktalarda ve lekeli cilt problemlerinde rahatlıkla tercih edilebilen etkili bir yöntemdir. Cilt sorunları derinlemesine temizlik etkisiyle kalıcı ve güvenli bir şekilde çözümlenir. Cilt sorunları tahriş ve yıpranma olmadan sıkılaşma ve ince kırışıklıklarda azalma görünür. Sivilcelerde mavi led akneye sebep olan bakterileri etkisizleştirirken porlar temizlenmiş olur. İnce kırışıklıklar da led uygulamasıyla cildin sıkılaşması suretiyle çözümlenmiş oluyor.


 


Hydra Facial  Olumlu Özellikleri Nelerdir?


Hydra Facial etkili ve hızlı bir yöntem olmasının yanı sıra acısız olmasıyla da tercih edilen bir uygulama yöntemidir. Hydra Facial uygulamasından sonra morluk, ödem ve kızarıklık olmaması da diğer önemli özelliklerinden. Hydra Facial uygulamasından hemen sonra hemen günlük hayat adapte olunabilir. Uygulamanın sonuçları hemen görülür. Hydra Facial, FDA onayı  ve “En İyi Cilt Tedavi Ödülü” alan bir cilt uygulamasıdır.


 


Hydra Facial Uygulamasını Neden Tercih Etmeliyim?


Hydra Facial FDA onaylı güvenilir bir cilt uygulamasıdır. Hydra Facial uygulaması hemen sonuç verir ve kalıcı bir çözümdür. 
Hydra Facial Hangi Yaşlar için Daha Uygundur?


Hydra Facial uygulamasında yaş sınırlaması bulunmamakla beraber daha çok orta yaşlarda cildin elastikiyet ve leke sorunu başladığında tercih edilir.
Hydra Facial Yan Etikeri ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir?


Hydra Facial'ın tespit edilen bir yan etkisi ve riski bulunmamaktadır.

Gelişmelerden ve kampanalardan haberdar olmak için bültene kayıt olun.

© Copyright 2019 | All Rights Reserved