PAN5DA TREATMENT


Gözaltı morluklarının, koyu halkaların görünümünün iyileştirilmesinde alternatif bir uygulama, Pan5da Treatment…

Uykusuzluk, stres, beslenme alışkanlıkları ve genetik faktörler gözaltında ortaya çıkan yorgun, karanlık ve sağlıksız görüntünün başlıca sebepleri olarak sayılabilir. Bugüne kadar hep medikal-estetik yöntemler, enjeksiyonlu uygulamalar çare olarak karşımıza çıktı. Şimdi ise adını son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız bir uygulama var, Pan5da Treatment. Türkiye’de ilk kez Cosmopark Clinic’in kurucusu ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun tarafından uygulanan “Panda Treatment nedir, nasıl uygulanır?” 


Gözaltı morluklarına cilt tipine göre 3 ya da 5 yıllık çözümler sunan Pan5da Treatment, morlukları ortadan kaldırıyor, çizgileri yok ediyor! Sonuç tazelenmiş, canlı, sağlıklı bir göz çevresi…

Gözaltı kamuflajı olarak da tanımlayabileceğimiz Pan5da Treatment tamamen doğal ürünlerle yapılan bir kalıcı makyaj uygulaması.  Morlukları ortadan kaldırdığı gibi çizgilenmeleri de sonlandırarak cilde gençleştirici bir etki yaptığını anlatan Aktosun, “Pan5da Treatment, uygulama sonrasında memnuniyeti yüksek olan ve göz altlarındaki morlukların cilde uygun doğal pigmentlerle kamufle edildiği kalıcı makyaj uygulamasıdır.” 


Pan5da Treatment’ın etkileri en az üç yıl ile beş yıl arasında sürer. İşlem HD iğne yardımı ile yapılır ve uygulama sırasında tatbik edilen anestezik kremler sayesinde acısı ve ağrı hissi oldukça azdır. Seans sayısına cildin tipine göre ve uzmanın yapacağı konsültasyon sonucunda karar verilir. 1 veya 2 seans olarak uygulama yapılır. Pan5da Treatment gözaltındaki ince çizgilerin görünümüne de etki eder. Çünkü işlem sayesinde o bölgedeki kalojen tetiklenir ve çizgiler dolar. İşlem sonrası gözaltı daha gergin, sıkı ve yenilenmiş bir görünüme kavuşur.


Gelişmelerden ve kampanalardan haberdar olmak için bültene kayıt olun.

© Copyright 2019 | All Rights Reserved