ALTIN İĞNE - Fraksiyonel Mikro İğneli Radyo Frekans

Scarlet S, A.B.D Silikon Vadisinde geliştirilmiş “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen son noktadır. Bu sistemde özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi verilmektedir. Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arası açılır ve cilt elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen Scarlet S ile arası açılan kolajen lifler tekrar bir araya getirilir. 0,5-3,5 mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına Radyo Frekans enerjisi veren bu sistem cildin tüm katmanlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar. Özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Aynı zamanda mikro iğneler cilt altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörleri harekete geçerler; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar. Cilt hacim kazanarak daha genç bir görünüm kazanır. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

KULLANIM ALANLARI

Total Cilt Rejuvenasyonu (Cilt Gençleştirme, Cilt Yenileme)

Volumetrik Cilt Germe & Lifting

Elastikiyet Kaybı  (Cilt Sıkılaştırma)

Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleşmesi

Boyun ve Gıdı Toparlama

İnce Kırışıklıkların 

Skar Tedavisi (Akne İzleri, Keloid vs.)

İnflamatuar Akne

Genişlemiş Gözenek küçültülmesi

Cilt Tonusunun eşitlenmesi

Sebum oranın dengelenmesi

Yüz Telenjiektazileri

Pigmente Lezyon (Leke) görünümü

Stria (Cilt Çatlakları) 

Hiperhidroz 

Vücut Sıkılaştırma

Kol Sarkmalarının 

NEDEN SCARLET S?

Altın Frekans ve Altın İğne olarak da bilinen Scarlet S ile ciltteki çeşitli problemleri  son derece pratik bir yöntemle çözülmektedir.

Uygulamanın yan etkileri var mıdır?

Scarlet S uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir.

Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır.

Kimlere Uygulanabilir?

Scarlet S kadın-erkek tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz-kış uygulanabilir.

Kaç Seans Uygulanır?

1 ay aralarla 3 seans uygulama idealdir.  İlk seanstan itibaren ciltte yarattığı fark hemen görülür ve etki kademeli olarak her seanstan sonra artar. Özellikle 30 yaşından sonra her yıl düzenli bir şekilde azalmaya başlayan kolajen, doku kaybı, yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan yüz hatları, kolajen üretiminin tekrar harekete geçmesi ile yüz hatları belirmeye başlar ve volüm kazanarak genç bir görünüm elde eder. Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini korur.

Gelişmelerden ve kampanalardan haberdar olmak için bültene kayıt olun.

© Copyright 2019 | All Rights Reserved