ALTIN İĞNE - Fraksiyonel Mikro İğneli Radyo Frekans

Scarlet S, A.B.D Silikon Vadisinde geliştirilmiş “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen son noktadır. Bu sistemde özel tasarlanmış mikro iğneler aracılığıyla cilt altına Radyo Frekans enerjisi verilmektedir. Yaş ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla kolajen liflerin arası açılır ve cilt elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen Scarlet S ile arası açılan kolajen lifler tekrar bir araya getirilir. 0,5-3,5 mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına Radyo Frekans enerjisi veren bu sistem cildin tüm katmanlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar. Özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Aynı zamanda mikro iğneler cilt altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörleri harekete geçerler; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar. Cilt hacim kazanarak daha genç bir görünüm kazanır. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

KULLANIM ALANLARI

Total Cilt Rejuvenasyonu (Cilt Gençleştirme, Cilt Yenileme)

Volumetrik Cilt Germe & Lifting

Elastikiyet Kaybı Tedavisi (Cilt Sıkılaştırma)

Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleşmesi

Boyun ve Gıdı Toparlama

İnce Kırışıklıkların Tedavisi

Skar Tedavisi (Akne İzleri, Keloid vs.)

İnflamatuar Akne

Genişlemiş Gözenek küçültülmesi

Cilt Tonusunun eşitlenmesi

Sebum oranın dengelenmesi

Yüz Telenjiektazileri

Pigmente Lezyon (Leke) görünümün iyileştirilmesi

Stria (Cilt Çatlakları) iyileştirilmesi

Hiperhidroz İyileştirmesi

Vücut Sıkılaştırma

Kol Sarkmalarının Giderilmesi

NEDEN SCARLET S?

Altın Frekans ve Altın İğne olarak da bilinen Scarlet S ile ciltteki çeşitli problemleri ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle çözülmektedir. Ameliyata kıyasla çok daha ekonomik olması, kısa iyileşme süresi, acısız bir uygulama olması ve stabil enerji vermesi tercih sebebidir. Scarlet S tedavi için gerekli olan enerjiyi hedeflenen dokuya tam olarak iletebildiğinden hasta memnuniyet oranı çok yüksektir dokuya gereken enerji tam olarak iletilemezse hasta memnuniyeti elde etmek imkansızdır. Scarlet S yüz bölgesinde acı, morarma ve kanama olmadan altın iğnelerle 2000 ve üzeri atış yapmaya olanak tanır. 2000 atış ile ciltte 50.000 mikro kanal açılmış olur ve cilde büyüme faktörü, vitamin, antioksidan içeren serumlar verilerek tedavi etkinliğinin artırılması sağlanır. Böylelikle benzeri cihazlara göre daha efektif etki alınır ve seans ihtiyacı da azalır.

Uygulamanın yan etkileri var mıdır?

Scarlet S uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir. Şoksuz altın iğne teknolojisine sahiptir. Morarma, kanama oluşmaz, iğne izi kalmaz.

Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile kişi işleme hazırlanır.

Kimlere Uygulanabilir?

Scarlet S kadın-erkek tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz-kış uygulanabilir.

Kaç Seans Uygulanır?

1 ay aralarla 3 seans uygulama idealdir. Cildin ihtiyacına göre seans aralıkları ve sayısı hekim tarafından belirlenir. İlk seanstan itibaren ciltte yarattığı fark hemen görülür ve etki kademeli olarak her seanstan sonra artar. Özellikle 30 yaşından sonra her yıl düzenli bir şekilde azalmaya başlayan kolajen, doku kaybı, yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan yüz hatları, kolajen üretiminin tekrar harekete geçmesi ile yüz hatları belirmeye başlar ve volüm kazanarak genç bir görünüm elde eder. Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini korur.

Gelişmelerden ve kampanalardan haberdar olmak için bültene kayıt olun.

© Copyright 2019 | All Rights Reserved