Panda Bakım

Gözaltı morluklarının, koyu halkaların görünümlerinde alternatif bir uygulama, Panda Bakım : Uykusuzluk, stres, beslenme alışkanlıkları ve genetik faktörler gözaltında ortaya çıkan yorgun, karanlık ve sağlıksız görüntünün başlıca sebepleri olarak sayılabilir. Bugüne kadar hep medikal-estetik yöntemler, enjeksiyonlu uygulamalar çare olarak karşımıza çıktı. 
Gözaltı morluklarına cilt tipine göre 3 ya da 5 yıllık çözümler sunan Panda Bakım, morlukları ortadan kaldırıyor, çizgileri yok ediyor! Sonuç tazelenmiş, canlı, sağlıklı bir göz çevresi…
Gözaltı kamuflajı olarak da tanımlayabileceğimiz Panda Bakımı tamamen doğal ürünlerle yapılan bir kalıcı makyaj uygulaması.  Morlukları ortadan kaldırdığı gibi çizgilenmeleri de sonlandırarak cilde gençleştirici bir etki yaptığını anlatan Aktosun, “Panda Bakımı, uygulama sonrasında memnuniyeti yüksek olan ve göz altlarındaki morlukların cilde uygun doğal pigmentlerle kamufle edildiği kalıcı makyaj uygulamasıdır.” 
Panda Bakım’ın etkileri en az üç yıl ile beş yıl arasında sürer. İşlem HD iğne yardımı ile yapılır ve uygulama sırasında tatbik edilen anestezik kremler sayesinde acısı ve ağrı hissi oldukça azdır. Seans sayısına cildin tipine göre ve uzmanın yapacağı konsültasyon sonucunda karar verilir. 1 veya 2 seans olarak uygulama yapılır. Panda Bakım gözaltındaki ince çizgilerin görünümüne de etki eder. Çünkü işlem sayesinde o bölgedeki kolajen tetiklenir ve çizgiler dolar. İşlem sonrası gözaltı daha gergin, sıkı ve yenilenmiş bir görünüme kavuşur.


Öcesi sonrası fotoğrafları görmek ve işlem videolarını izlemek için: https://www.instagram.com/figenacademy/

Gelişmelerden ve kampanalardan haberdar olmak için bültene kayıt olun.

© Copyright 2019 | All Rights Reserved